Moisés Caicedo zdecydowany na odejście z Brighton. Opublikował oświadczenie z wyjaśnieniami

Moisés Caicedo zdecydowany na odejście z Brighton. Opublikował oświadczenie z wyjaśnieniami fot. Alexandre Brum/Ag. Enquadrar / SPP/SIPA USA/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Moisés Caicedo [Instagram]

Moisés Caicedo opublikował oświadczenie, w którym informuje o chęci odejścia z Brighton & Hove Albion. To wszystko po złożeniu ofert przez Chelsea i Arsenal.

Środkowy pomocnik dotąd zapewniał, że jest skupiony na grze w ekipie „Mew”, a występy sprawiają mu dużą radość.

W ostatnich godzinach „Kanonierzy” zaoferowali 60 milionów funtów, czyli kwotę, której akceptacja byłaby równoznaczna z rekordem sprzedażowym. Klub powiedział „nie”.

Na to zareagować postanowił sam zawodnik, wywierając dodatkową presję na swoim pracodawcy. Oświadczenie brzmi bowiem niczym pożegnanie.

„Jestem wdzięczny panu Bloomowi i Brighton za danie mi szansy przenosin do Premier League i czuję, że zawsze dawałem z siebie wszystko. Zawsze gram w piłkę nożną z uśmiechem i z sercem.

Jestem najmłodszym z dziesięciorga rodzeństwa wychowanego w biedzie w Santa Domingo w Ekwadorze.

Moim marzeniem zawsze było zostać najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii Ekwadoru.

Jestem dumny, że mogłem przynieść rekordową opłatę transferową dla Brighton, która pozwoliłaby mu na inwestycje i pomoc klubowi w dalszych sukcesach.

Fani przyjęli mnie do swojego serca i zawsze będą w moim sercu, więc mam nadzieję, że potrafią zrozumieć, dlaczego chcę skorzystać z tej wspaniałej okazji” – napisał Ekwadorczyk na Instagramie.

Moisés Caicedo do Brighton & Hove Albion trafił dwa lata temu, ale po pół roku został wypożyczony. W trwającym sezonie gracz środka pola imponuje formą.

Jak dotąd zgromadził 21 występów okraszonych golem i asystą.

Arsenal próbuje odpowiedzieć na przechwyt Mychajło Mudryka, który finalnie wylądował nie na Emirates Stadium, ale Stamford Bridge.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy