Motor Lublin z dwoma zimowymi transferami [OFICJALNIE]

Motor Lublin z dwoma zimowymi transferami [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: GKS Bełchatów I BMG-SPORT

Arkadiusz Najemski i Dawid Pakulski dołączyli do rywalizującego w II lidze Motoru Lublin.

Przenosiny Najemskiego z GKS-u Bełchatów do Motoru zostały potwierdzone już kilka dni temu. Pierwotnie 25-letni środkowy obrońca miał jednak dołączyć do nowego zespołu po zakończeniu sezonu. Bełchatów poinformował dzisiaj, że kluby doszły do porozumienia w sprawie jego szybszego transferu do Lublina.

Najemski przez wiele lat szkolił się w Legii Warszawa, ale nie zadebiutował w jej pierwszym zespole. Reprezentował też barwy Zagłębia Sosnowiec i Wigier Suwałki. Do Bełchatowa trafił w zeszłym roku i od tamtej pory rozegrał dziewięć meczów w I lidze.

Przeprowadzkę Pakulskiego do Lublina potwierdziła z kolei agencja BMG-SPORT. 22-letni pomocnik został do niego wypożyczony z Zagłębia Lubin do końca tego sezonu. W obecnych rozgrywkach Pakulski zaliczył jeden krótki występ w Ekstraklasie. Jego całkowity bilans na najwyższym szczeblu to 28 meczów i dwie bramki.

Motor z dorobkiem 22 punktów zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli II ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy