„Mourinho nauczył mnie odwagi”

„Mourinho nauczył mnie odwagi”
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Marca

Alvaro Arbeloa wyznał, że Jose Mourinho sprawił, że stał się odważniejszy.

33-latek przygotowuje się do swojego ostatniego meczu na Santiago Bernabeu, w którym Real Madryt podejmie Valencię.

 Arbeloa, 56-krotny reprezentant Hiszpanii, regularnie wdawał się w słowne utarczki z Gerardem Pique. Teraz obrońca przyznaje, że to Mourinho sprawił, że zaczął głośno mówić o swoim zdaniu.

 - Jasne, że stosunek prasy wobec mnie bywa różny, ale Mou pomógł mi nie tylko sportowo, ale i osobiście. Dzięki niemu nie boję się mówić tego, co myślę i bronić swojego klubu. To dziedzictwo, które Jose mi pozostawił i za które będę zawsze wdzięczny - mówi Arbeloa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy