Mourinho wykluczył transfer Bruno Fernandesa do Tottenhamu

Mourinho wykluczył transfer Bruno Fernandesa do Tottenhamu fot. Tottenham
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: A Bola I Daily Mail

Prowadzący Tottenham José Mourinho dał do zrozumienia, że „Koguty” nie będą starały się o transfer Bruno Fernandesa ze Sportingu.

25-letni ofensywny pomocnik zanotował znakomity poprzedni sezon, a bardzo dobrą skuteczność prezentuje również w obecnych rozgrywkach. W 19 dotychczasowych występach w koszulce Sportingu Portugalczyk strzelił 11 goli i zaliczył dziewięć asyst. W ostatnich miesiącach media regularnie łączyły go z Tottenhamem, podobnie jak chociażby z oboma klubami z Manchesteru - City i United.

Wszystko wskazuje jednak na to, że londyński klub nie będzie starał się o pozyskanie Fernandesa.

- Nie jesteśmy klubem, który zamierza dokonywać dużych transferów na rynku. Nie jesteśmy też skierowani do zawodników, którzy są już rozwinięci lub mają pewne oczekiwania, także pod względem ekonomicznym. W przypadku Bruno Fernandesa powiedziałbym „nie”, ponieważ to piłkarz o poziomie i wartości, która nie jest dla nas - przyznał Mourinho.

Niedawno Fernandes podpisał nową umowę ze Sportingiem. Zgodnie z zawartą w niej klauzulą trzeba zapłacić za niego 100 milionów euro. Prawdopodobnie właśnie to miał na myśli „Mou”.

Portugalczyk wcześniej wykluczył już inny transfer, informując, że nie widzi sensu w kontraktowaniu Zlatana Ibrahimovicia.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy