Moussa Dembélé stracił przytomność na treningu Atlético Madryt

Moussa Dembélé stracił przytomność na treningu Atlético Madryt fot. Atletico Madryt
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Radio Marca

Moussa Dembélé stracił przytomność w trakcie wtorkowego treningu Atlético Madryt. Francuz odzyskał świadomość jeszcze na murawie po interwencji klubowych lekarzy i następnie zdołał opuścić boisko o własnych siłach - informuje „Radio Marca”.

Środkowy napastnik wywołał olbrzymie zaniepokojenie wśród członków sztabu oraz piłkarzy „Los Rojiblancos” w czasie ostatnich zajęć w ośrodku treningowym hiszpańskiego zespołu po tym, jak dość niespodziewanie osunął się na ziemię podczas wykonywania rutynowych ćwiczeń.

24-letniemu zawodnikowi została udzielona natychmiastowa pomoc ze strony klubowych lekarzy i na szczęście obyło się bez konieczności wzywania karetki, ponieważ gracz wypożyczony z Olympique'u Lyon odzyskał po kilku chwilach świadomość.

Moussa Dembélé nie otrzymał naturalnie w zaistniałej sytuacji zgody na powrót do treningu i po opuszczeniu boiska na własnych siłach udał się do szpitala w celu przejścia dokładniejszych badań, aby zdiagnozować przyczynę nagłej niedyspozycji.

„Radio Marca” przekonuje, że ich wyniki powinny być znane w przeciągu kilku najbliższych godzin.

Środkowy napastnik trafił do Atlético Madryt w trakcie zimowego okna transferowego na zasadzie półrocznego wypożyczenia z zawartą opcją wykupu z „Les Gones”.

Od tego czasu udało mu się wystąpić w zaledwie czterech spotkaniach ekipy prowadzonej przez Diego Simeone. Tak mała liczba gier 24-latka była spowodowana jego początkowymi problemami zdrowotnymi, ponieważ przeszedł on do hiszpańskiego klubu jeszcze nie w pełni sił po złamaniu kości ramiennej i później na domiar złego zakaził się koronawirusem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy