Moyes: 100 milionów funtów za Rice'a? Jest wart zdecydowanie więcej

Moyes: 100 milionów funtów za Rice'a? Jest wart zdecydowanie więcej fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: London Evening Standard

Menedżer West Ham United, David Moyes, odniósł się między innymi do przyszłości Declana Rice'a.

West Ham to jedno z objawień tego sezonu Premier League. Podopieczni Davida Moyesa spisują się nad podziw dobrze i na ten moment wciąż są w grze o Ligę Mistrzów.

Duży wpływ na świetną grę „Młotów” ma ich menedżer. Pod ręką byłego sternika między innymi Evertonu i Manchesteru United do życiowej formy doszedł między innymi Declan Rice.

Anglik to jeden z motorów napędowych zespołu. Nie może dziwić zatem fakt, że budzi on ogromne zainteresowanie na rynku transferowym. Pytają o niego między innymi Liverpool oraz Chelsea.

Problemem może być jednak cena. W ostatnim czasie pojawiły się bowiem informacje mówiące o tym, że 22-latek jest wart blisko 100 milionów funtów. Do sprawy postanowił odnieść się wspomniany Moyes.

- Czytałem gdzieś, że właściciele wyceniają go na 100 milionów funtów. Kompletnie się z nimi nie zgadzam. On jest wart o wiele więcej. Zdecydowanie więcej - twierdzi menedżer.

- Patrzę na graczy, którzy dołączają do angielskich klubów i nie mogą się z nim równać. Nie potrafię zgodzić się z właścicielami, jeśli ich zdaniem jest on wart tak mało. Mało który piłkarz jest godzien, by zasznurować Declanowi buty - dodaje.

Defensywny pomocnik rozegrał w tym sezonie 29 spotkań. Jego dorobek to gol i asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy