Mrożące krew w żyłach zdarzenie na zgrupowaniu Ghany. Na bramkarza spadła... bramka [WIDEO]

Mrożące krew w żyłach zdarzenie na zgrupowaniu Ghany. Na bramkarza spadła... bramka [WIDEO] fot. eTVGhana
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w trakcie treningu reprezentacji Ghany przed meczem z Angolą w ramach eliminacji Pucharu Narodów Afryki. W czasie wieczornych zajęć na bramkarza Joe'a Wollacotta spadła... bramka.

„Czarne Gwiazdy” rozpoczęły zmagania kwalifikacyjne do kontynentalnych mistrzostw od zanotowania zwycięstwa oraz remisu. Identyczne rezultaty zanotowała Angola, co zapowiadało nam marcową potyczkę obu zespołów o pierwsze miejsce w grupie.

Przed rozpoczęciem rywalizacji afrykańskich drużyn w dniu 23 marca o godzinie 17:00 na jednym z ostatnich treningów Ghany doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia.

W trakcie małej gierki kontrolnej mocniejszy podmuch wiatru przewrócił bramkę na niezdającego sobie sprawy z niebezpieczeństwa Joe'a Wollacotta.

Bramkarz Charltonu znajdował się na szczęście w na tyle bezpiecznej odległości, że opadająca konstrukcja spadła mu na nogę.

Jedenastokrotny reprezentant „Czarny Gwiazd” padł momentalnie na murawę i zaczął zwijać się z bólu. Służby medyczne pośpieszyły mu z pomocą i na miejscu nie stwierdziły żadnych poważniejszych obrażeń.

Przeprowadzone później badania potwierdziły ten stan rzeczy. W efekcie golkiper doznał tylko drobnego urazu dużego palca w prawej nodze, który nie wykluczył go z udziału we wspomnianym meczu.

Wollacott może mówić o wielkim szczęściu. Gdyby stał o krok czy dwa bliżej bramki, to ta spadłaby mu na głowę i mogła doprowadzić nawet do jego śmierci.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy