Mucha z nowym kontraktem?

Mucha z nowym kontraktem?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Ján Mucha otrzymał od Evertonu propozycję przedłużenia wygasającej po zakończeniu bieżącego sezonu umowy. Sam zawodnik nie podjął jeszcze w tej kwestii wiążących kroków.

Jak udało się nam dowiedzieć, były golkiper Legii Warszawa, występujący w barwach "The Toffees" od 2010 decyzję odnośnie ewentualnego kontynuowania kariery w klubie z Liverpoolu podejmie po sezonie. Na chwilę obecną nie wyklucza żadnej opcji, łącznie z transferem.

Mucha w trakcie trzech lat spędzonych na Wyspach rozegrał w pierwszej drużynie Evertonu 10 spotkań. Częściej występował w zespole rezerw. 30-latek pełni zazwyczaj funkcję zmiennika Tima Howarda.

Do tej pory Słowak w Premier League rozegrał zaledwie dwa mecze. 

Mucha był kadrowiczem swojego kraju, jednak w październiku ubiegłego roku postanowił zakończyć karierę reprezentacyjną. Jego bilans zamknął się w 35 meczach.

Więcej na temat: Everton FC Jan Mucha Słowacja Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy