Nabór do Transfery.info. Zapraszamy do redakcji!

Nabór do Transfery.info. Zapraszamy do redakcji!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Czas na kolejną odsłonę naboru do redakcji Transfery.info. Tym razem na zgłoszenia czekamy do końca kwietnia.

Transfery.info istnieją od 2004 roku, są jednym z największych serwisów piłkarskich w polskim internecie z oglądalnością na poziomie ponad 200 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie. Ciągle się rozwijają, ale do wskoczenia na kolejny poziom potrzeba więcej ludzi, tym bardziej, że w maju rozpoczyna się wzmożona aktywność klubów, związana z letnim oknem transferowym.

Poszukujemy redaktorów aktualności i dłuższych form (wywiady, publicystyka). Pomimo tego, że zajmujemy się głównie tytułowymi transferami (szeroko rozumianymi), chętnie piszemy również o innych elementach, składających się na piłkę nożną. 
 
Współpracownikom oferujemy:
- uwagi i recenzowanie postępów 
- w razie regularnej współpracy akredytacje i legitymacje prasowe
- kontakty ze znanymi ludźmi polskiego sportu
- podpisanie referencji, wpisanie do CV pracy w redakcji sportowej Transfery.info
- możliwe innego rodzaju gratyfikacje
 
W mailu KONIECZNIE zamieść informacje na temat: danych osobowych, wieku, doświadczenia, dyspozycyjności, motywacji. Warunkiem wymaganym jest również dodanie tekstu na temat piłki nożnej (ocena transferów ulubionego klubu w ostatnim letnim oknie, maksymalnie strona A4).
 
Nabór trwa do końca kwietnia. W tym czasie oczekujemy na wiadomości pod adresem: nabor@transfery.info. 
Więcej na temat: Nabór

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy