Nadciąga rekord transferowy Sunderlandu?

Nadciąga rekord transferowy Sunderlandu?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Sky Sports

Włodarze Sunderlandu mogą pobić swój rekord transferowy poprzez zakup pomocnika Lorient Didiera Ndonga.

Reprezentant Gabonu przechodzi obecnie obligatoryjne testy medyczne, po których powinien podpisać kontrakt z „Czarnymi Kotami”. Co ciekawe — może on zostać jednym z pięciu transferów tej drużyny w dniu zamknięcia okna transferowego w Anglii.

Obecnym rekordowym zakupem klubu ze Stadium of Light jest transakcja z udziałem Asamoah Gyana, do której doszło sześć lat temu. Wówczas za jego kartę zawodniczą Sunderland wydał 13 milionów funtów. Angielska prasa przewiduje, że aby zakontraktować Ndonga, zarząd tego klubu będzie musiał przewyższyć tę sumę.

Oprócz Ndonga, w środę nowymi zawodnikami „Czarnych Kotów” mogą też zostać m.in. John Ruddy oraz Steven Naismith.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy