Nagrody Ekstraklasy za sezon 2018/2019 rozdane

Nagrody Ekstraklasy za sezon 2018/2019 rozdane
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Ekstraklasa SA

Dzisiejszego wieczoru poznaliśmy laureatów nagród Ekstraklasy za sezon 2018/2019.

Po przedstawieniu nominacji wiedzieliśmy, że jedynie Carlitos może powtórzyć sukces z zeszłego roku. Hiszpański napastnik znalazł się w gronie kandydatów do miana napastnika sezonu. Ostatecznie statuetkę dla najlepszego snajpera naszej ligi odebrał jednak jego rodak - Igor Angulo.

Jak się okazało, był to jedyny laureat reprezentujący barwy innego klubu niż Piast Gliwice. Napastnik Górnika Zabrze odebrał także nagrodę dla króla strzelców rozgrywek. W pozostałych kategoriach triumfowali już piłkarzem mistrza Polski.


Laureaci gali Ekstraklasy w sezonie 2018/2019:

Bramkarz: František Plach (Piast Gliwice)

Obrońca: Aleksandar Sedlar (Piast Gliwice)

Pomocnik: Joel Valencia (Piast Gliwice)

Napastnik: Igor Angulo (Górnik Zabrze)

Trener: Waldemar Fornalik (Piast Gliwice)

Młodzieżowiec Sezonu PKO Banku Polskiego: Patryk Dziczek (Piast Gliwice)

***

Piłkarz Sezonu: Joel Valencia (Piast Gliwice)

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy