Nahitan Nández, najdroższy piłkarz w historii Cagliari, przeniesie się do Premier League?!

Nahitan Nández, najdroższy piłkarz w historii Cagliari, przeniesie się do Premier League?! fot. Cagliari
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Twitter [Daniele Longo] | Twitter [Nicolò Schira]

Cagliari Calcio może tego lata sprzedać Nahitana Nándeza. Urugwajczykiem interesuje się Marcelo Bielsa, menedżer Leeds United - informują zgodnie Daniele Longo i Nicolò Schira.

W ostatnich tygodniach nie brakowało doniesień o figurowaniu nazwiska 25-latka na liście życzeń Interu Mediolan, ale teraz do wyścigu na poważnie włączyły się „Pawie”.

Jak donosi Longo, ekipa z Anglii już negocjuje warunki transferu z Cagliari Calcio. Z kolei Schira podkreśla, że doszło do tego na wyraźną prośbę Marcelo Bielsy, który śledzi postępy Urugwajczyka jeszcze od czasów, gdy bronił on barw Boca Juniors.

Nahitan Nández do Włoch trafił latem 2019 roku, co przyniosło największą transakcję w dziejach klubu z Sardynii. Łącznie zapłacono wtedy 18 milionów euro.

40-krotny reprezentant Urugwaju, który obecnie przebywa na Copa América 2020, to nominalny środkowy pomocnik. Jego ogromnym atutem jest jednak wszechstronność, dzięki której odnajduje się on pozycji prawego pomocnika, a nawet prawego obrońcy.

Bilans Nándeza z sezonu 2020/2021 w klubie to 34 mecze, dwa gole i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy