Najbardziej medialna piłkarka świata bardzo blisko Juventusu. Transfer razem z partnerem

2024-06-17 13:34:54; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Najbardziej medialna piłkarka świata bardzo blisko Juventusu. Transfer razem z partnerem Fot. Alisha Lehmann [Instagram]
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: ilBiancoNero.com | Fabrizio Romano [Twitter]

W świecie kobiecej piłki nożnej szykuje się prawdziwy hit transferowy. Wiele wskazuje na to, że do Juventusu dołączy Alisha Lehmann. Wraz z nią ma przenieść się jej partner, Douglas Luiz - donosi Miriana Cardinale z ilBiancoNero.com.

Alisha Lehmann zyskała ogromną popularność w mediach społecznościowych. Na co dzień jej konto na Instagramie śledzi ponad 17 milionów użytkowników. Krótkie oględziny profilu napastniczki wyjaśniają, co jest tego powodem.

Urodzona w 1999 roku zawodniczka od 2021 roku występuje w żeńskim zespole Aston Villi. Na poziomie angielskiej ekstraklasy rozegrała już ponad 100 spotkań. Obowiązki klubowe łączy z reprezentowaniem Szwajcarii, dla której zanotowała ponad 53 mecze.

Lehmann przebywa w Anglii od 2018 roku. Wiele wskazuje na to, że wkrótce zamknie ten rozdział.

Wedle ostatnich doniesień Szwajcarka jest o krok od dołączenia do Juventusu. Do finalizacji transakcji pozostało naprawdę niewiele, o czym zapewnia  Miriana Cardinale ilBiancoNero.com. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to sprawa zostanie domknięta na przestrzeni najbliższych dni.

W duecie z Lehmann w szeregi „Starej Damy” ma wstąpić jej partner Douglas Luiz. Brazylijczyk osiągnął już porozumienie w kwestii warunków osobistych współpracy. 

Aston Villa zarobi na 26-letnim pomocniku 20 milionów euro i pozyska w ramach wymiany Westona McKennie'ego i Samuela Ilinga Juniora.

Kluczową rolę w rozmowach miała odegrać Lehmann, która namówiła partnera do transferu.