Najlepszy dziennikarz piłkarski świata. Nominacje do nagrody Globe Soccer Awards

Najlepszy dziennikarz piłkarski świata. Nominacje do nagrody Globe Soccer Awards fot. Gerard Romero [Twitch]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Globe Soccer Awards

17 listopada odbędzie się gala wręczenia nagród Globe Soccer Awards. W jednej z kategorii wyróżniony zostanie najlepszy dziennikarz piłkarski.

Globe Soccer Awards to plebiscyt organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Klubów (ECA) we współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Agentów Piłkarzy (EFAA) i przyznawane przez organizację Globe Soccer. Pierwsze wyróżnienia zostały przyznane w 2010. Co roku pojawiają się w nich nowe kategorie.

Tym razem nagrodę odbierze również najlepszy dziennikarz piłkarski na świecie. W gronie nominowanych znalazły się zarówno pojedyncze nazwiska, jak i podcasty czy programy o futbolowej tematyce. Wśród nich nie brakuje osób specjalizujących się w przedstawianiu informacji transferowych, w tym Gianluki Di Marzio, Gerarda Romero czy Fabrizio Romano.

Globe Soccer Awards - nominacje do nagrody dla najlepszego dziennikarza piłkarskiego:

Andrea Di Caro;
Didier Roustan;
Fabrizio Romano;
Football Ramble;
Gerard Romero;
Gianluca Di Marzio;
Guillem Balague;
Henry Winter;
Sam Wallace;
Sid Lowe;
The Football Fanalytics;
The Greatest Game with Jamie Carragher;
The Tifo Football;
The Totally Football Show with James Richardson;
These Football Times.

Oprócz statuetki dla dziennikarza w ramach Globe Soccer Awards przyznane zostaną nagrody między innymi dla: najlepszego piłkarza i piłkarki, najlepszych trenerów, klubu męskiego i żeńskiego, dyrektora sportowego, agenta czy transakcji transferowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy