Najlepszy strzelec Celticu bliski transferu

Najlepszy strzelec Celticu bliski transferu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mirror

Według doniesień brytyjskich mediów, 24-letni napastnik Celticu Glasgow, Gary Hooper, jest bliski odejścia do lidera angielskiej npower Championship - Southapmton FC.

Popularni "Święci" już od początku zimowego okienka transferowego sondują możliwość ściągnięcia angielskiego napastnika "The Boys" i prawdopodobnie już w najbliższych dniach pobiją swój rekord transferowy po to, by Hoooper zasilił ich szeregi jeszcze w tym miesiącu. Celtic odrzucił już dwie oferty za skutecznego zawodnika, a ta ostatnia wynosiła 4 miliony funtów.

W wypowiedziach prasowych menedżer klubu z Glasgow - Neill Lennon twierdził, że jest gotów sprzedać swojego najskuteczniejszego piłkarza za 35 milionów funtów, dając tym samym do zrozumienia, iż jest on nie na sprzedaż. Wydaje się jednak, że oferta opiewająca na 6 milionów funtów powinna "złamać" działaczy klubu z Parkhead i napastnik jednak przeniesie się do Southampton FC.

Gary Hooper w obecnym sezonie zdobył w barwach Celticu Glasgow 11 goli w Scottish Premier League rozgrywając 20 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy