Najpiękniejszy gol tego roku padł w... trzeciej lidze niemieckiej? [WIDEO]

Najpiękniejszy gol tego roku padł w... trzeciej lidze niemieckiej? [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Zdaniem wielu obserwatorów, trafienie Carstena Kammlotta jest murowanym kandydatem do zdobycia tegorocznej nagrody im. Ferenca Puskasa.

Piłkarz FC Rot-Weiss Erfurt w drugiej połowie spotkania przeciwko Dynamu Drezno w trzeciej lidze niemieckiej popisał się kapitalnym uderzeniem, tzw. "skorpionem" i wprawił w osłupienie wszystkich obserwatorów. Niestety fantastyczny gol Carstena Kammlotta nie dał jego zespołowi choćby punkty, ponieważ mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy (3:1), ale on sam ma sporą szansę na zgarnięcie nagrody im. Ferenca Puskasa za najładniejszą bramkę zdobytą w 2015 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy