Najpiękniejszy gol tego roku padł w... trzeciej lidze niemieckiej? [WIDEO]

Najpiękniejszy gol tego roku padł w... trzeciej lidze niemieckiej? [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Zdaniem wielu obserwatorów, trafienie Carstena Kammlotta jest murowanym kandydatem do zdobycia tegorocznej nagrody im. Ferenca Puskasa.

Piłkarz FC Rot-Weiss Erfurt w drugiej połowie spotkania przeciwko Dynamu Drezno w trzeciej lidze niemieckiej popisał się kapitalnym uderzeniem, tzw. "skorpionem" i wprawił w osłupienie wszystkich obserwatorów. Niestety fantastyczny gol Carstena Kammlotta nie dał jego zespołowi choćby punkty, ponieważ mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy (3:1), ale on sam ma sporą szansę na zgarnięcie nagrody im. Ferenca Puskasa za najładniejszą bramkę zdobytą w 2015 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Lech Poznań mierzy się z Rangersami. Przewidywane składy obu drużyn Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych Liga Mistrzów: Morata z hat-trickiem bramek po spalonych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy