Najpierw Boca Juniors, potem MLS? De Rossi planuje karierę

Najpierw Boca Juniors, potem MLS? De Rossi planuje karierę
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Daniele De Rossi żegna się z Romą. Nie zamierza jednak przechodzić na emeryturę. Tym bardziej że ma dwie oferty, które w niedalekiej przyszłości może zresztą zaakceptować.

Nicolás Burdisso, dyrektor sportowy Boca Juniors, w ostatnich dniach namawiał Daniele De Rossiego na przenosiny do Argentyny. W odniesieniu do tych informacji „Corriere dello Sport” informuje, że 35-latek z chęcią zaakceptowałby ofertę byłego kolegi z drużyny. Przeciwna takiemu obrotowi spraw jest jednak jego żona, która preferuje wyjazd do Stanów Zjednoczonych, gdzie zatrudnienie defensywnemu pomocnikowi oferuje Los Angeles Galaxy.

Mając to na uwadze, przedstawiciel klubu z Buenos Aires wpadł na pewien plan. Mianowicie, chce, aby 117-krotny reprezentant Włoch podpisał półroczny kontrakt, po wypełnieniu którego uda się do Major League Soccer. 

Tym samym niewykluczone, że już niedługo De Rossi zagra w Argentynie, a następnie wyleci do Stanów Zjednoczonych.

W obecnym sezonie doświadczony gracz wystąpił w koszulce Romy 22 razy. Swoją obecność na boisku zaznaczył dwoma trafieniami oraz asystą. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy