Największe europejskie potęgi zainteresowane Chirichesem

Największe europejskie potęgi zainteresowane Chirichesem fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: SkySports

Według najświeższych doniesień, największe marki Starego Kontynentu monitorują poczynania Vlada Chirichesa występującego na co dzień w klubie Steaua Bukareszt.

Wszystko wskazuje na to, że tej zimy będziemy świadkami prawdziwej transferowej batalii o podpis 22-letniego zawodnika. Rumun był w przeszłości łączony z hiszpańską Barceloną, teraz zaś o jego podpis walczy Chelsea, AC Milan, Inter Mediolan i Zenit Według niepotwierdzonych źródeł ma ona rozstrzygnąć się na korzyść któregoś z klubów z Anglii lub Włoch. O rewelacjach z Półwyspu Apenińskiego zapewnia agent piłkarza – Viktor Becali.

- Mogę potwierdzić, że AC Milan wyraża zainteresowanie moim klientem. Ich dyrektor sportowy – Ariedo Braida wielokrotnie widywał go w akcji nie tylko w klubie ale i podczas międzynarodowych zmagań w reprezentacji. Jest jednak zbyt wcześnie by mówić o ewentualnym transferze – rozpoczął.

- Nie mam pojęcia czy mój klient opuści swój klub w styczniu – to zależy ile lukratywnych ofert pojawi się na naszym stoliku. Mogę jednak zdradzić, że prócz Milanu walkę o sygnaturę mojego klienta mogą stoczyć też Chelsea, Inter i Zenit – zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy