Napastnik Napoli w ZEA

Napastnik Napoli w ZEA
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Chile Vision

Bohater Copa América zagra w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Eduardo Vargas jest blisko transferu do Al Ain.

25-letni napastnik był jednym z najważniejszych elementów drużyny narodowej Chile na niedawno zakończonych mistrzostwach Ameryki Południowej - na turnieju zdobył cztery gole, a „La Roja” zdobyła puchar.

Jego kariera klubowa nie układa się jednak tak, jakby zawodnik sobie tego życzył. Po transferze z Universidad de Chile do Napoli w 2012 roku nie może utrzymać równej dyspozycji. Był wypożyczany do Grêmio, Valencii i QPR, ale w tych zespołach również nie błyszczał.

Jego umowa z włoską drużyną ważna jest jeszcze przez dwa lata, jednak według doniesień napływających z jego ojczyzny Napoli zamierza sprzedać go do Al Ain za 11 milionów euro. Sam piłkarz miałby zarabiać w nowym klubie 3.5 miliona euro rocznie.  

Na swoim koncie ma 48 występów w reprezentacji kraju, dla której zdobył 22 gole. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy