Napoli poluje na trzech piłkarzy

Napoli poluje na trzech piłkarzy
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio

Włoskie media donoszą, że latem w SSC Napoli może dojść do małej rewolucji kadrowej, która dotyczy sprowadzenia trzech nowych graczy.

Od dłuższego czasu na celowniku „Błękitnych” znajdują się Sofyan Amrabat i Amir Rrahmani, a więc dwóch wyróżniających się zawodników w zespole Hellasu Verona. Negocjacje z „Gialloblu” są już na zaawansowanym etapie, lecz na tę chwilę neapolitańczykom zdecydowanie bliżej do zawarcia porozumienia w sprawie angażu środkowego obrońcy aniżeli nieco bardziej usposobionego ofensywnie Marokańczyka urodzonego w Holandii.

Wynika to przede wszystkim z faktu, że gracz środka pola znajduje się również na celowniku Interu Mediolan, dlatego 23-latek nie chce podejmować pochopnych kroków. Z tego powodu na razie władze SSC Napoli muszą uzbroić się w cierpliwość, lecz jak informuje Gianluca Di Marzio, jeśli ostatecznie ośmiokrotny reprezentant swojego kraju na arenie międzynarodowej wybierze klub ze Stadio San Paolo, za obu piłkarzy wicemistrz Włoch przeleje na konto Hellasu 30 milionów euro. Niemniej, jak podkreśla ekspert od rynku transferowego, za pewnik należy brać, że zarówno reprezentant Kosowa, jak i Marokańczyk, nie zmienią pracodawcy w styczniu.

Na drugim biegunie trwają szczegółowe obserwacje Igora. Stoper SPAL 2013, który może również operować po lewej stronie boiska (jako obrońca, jak i pomocnik), w tym sezonie zbiera znakomite recenzje (14 występów, gol i asysta), a zainteresowanie jego sprowadzeniem zdążyła wyrazić już chociażby Atalanta. Do zamknięcia operacji jednak jeszcze daleka droga, dlatego neapolitańczycy nie stoją na straconej pozycji. Z tego powodu niewykluczone, że wkrótce także oni złożą ofertę za 21-letniego Brazylijczyka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy