Napoli pozyska kolejnego zawodnika z Empoli?

Napoli pozyska kolejnego zawodnika z Empoli?
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Sky Sport Italia

Napoli zamierza powalczyć o kolejnego pomocnika Empoli, Riccardo Saponarę.

Nowo zatrudniony szkoleniowiec Maurizio Sarri, który do zeszłego sezonu dowodził Empoli, chciałby widzieć w swojej ekipie byłego podopiecznego po tym, jak udało się dokonać transferu Mirko Valdifioriego.

Zespołowi z Neapolu będzie jednak trudniej zakupić 23-latka, aniżeli miało to miejsce w przypadku Valdifioriego. Włoskie media podają, że Empoli odrzuciło pierwszą ofertę, opiewającą na 12 milionów euro. Klub ze Stadio Carlo Castellani oczekuje, że kolejna propozycja będzie o co najmniej trzy miliony wyższa.

Jeżeli transakcja dojdzie do skutku, Empoli będzie musiało przekazać Milanowi 30 procent z dochodu, bowiem tak zostało uzgodnione przy podpisywaniu stałej umowy piłkarza w maju tego roku. W poprzedniej kampanii Serie A, Saponara strzelił siedem goli w 17 spotkaniach dla "Azzurrich".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy