Napoli przechwyci transfer Milanu?!

Napoli przechwyci transfer Milanu?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

AC Milan to niejedyny klub zainteresowany Florianem Thauvinem. Francuz znajduje się również na radarach SSC Napoli - donosi „Corriere dello Sport”.

W sierpniu oficjalnie drogi José Callejóna i „Błękitnych” się rozeszły. Od tego czasu klub poszukuje następcy doświadczonego Hiszpana, który zasłynął z rajdów pod linię końcową i precyzyjnych centr oraz podań do parterów w polu karnym rywala. Kimś takim w ocenie Cristiano Giuntolego miałby być Florian Thauvin.

Francuz, który w 2018 roku zdobył z „Trójkolorowymi” mistrzostwo świata, za pół roku będzie bez przynależności klubowej, o ile wcześniej nie przedłuży umowy z Olympique Marsylia. Na razie pewne jest to, że już za kilka dni inne ekipy zyskają możliwość prowadzenia w pełni legalnych rozmów z tym graczem.

Zainteresowanie 27-latkiem zdążył wyrazić AC Milan, ale lider tabeli Serie A nie jest sam w walce o jego podpis. Według „Corriere dello Sport” chrapkę na prawoskrzydłowego ma także SSC Napoli.

Inną opcją dla „Błękitnych” jest Jérémie Boga, ale Iworyjczyk zdecydowanie częściej operuje bliżej prawej strony boiska, dlatego nie można wykluczyć tego, że to piłkarz OM będzie priorytetem przedstawiciela włoskiej ekstraklasy.

Thauvin w trwającym sezonie uczestniczył w 21 spotkaniach. W tym czasie sześciokrotnie wpisał się on na listę strzelców, dokładając do tego rezultatu siedem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy