Napoli: Sérgio Conceição jednak NIE zostanie trenerem „Azzurrich”

Napoli: Sérgio Conceição jednak NIE zostanie trenerem „Azzurrich”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Corriere dello Sport I Alfredo Pedulla

Sérgio Conceição jednak nie będzie nowym trenerem Napoli - pisze „Corriere dello Sport”.

W poniedziałek „Corriere dello Sport” podawało, że to właśnie Conceição zostanie następcą Gennaro Gattuso w Neapolu. Dzisiaj się z tych doniesień wycofało. Zdaniem powyższego źródła opiekun FC Porto faktycznie był jedną nogą w Napoli i podobno przygotowywano już jego prezentację. Doszło jednak do zwrotu akcji. Jak czytamy, głównym powodem miały być kwestie kontraktowe.

Alfredo Pedullà uważa, że Conceição faktycznie był kandydatem na szkoleniowca Napoli, ale nie znajdował się tak blisko klubu, jak sugerowało to „CdS”, a teraz po prostu wyjaśniło się, że strony nie nawiążą współpracy.

Tak czy siak można spodziewać się szybkiego ogłoszenia nowego trenera „Azzurrich”. Pedullà twierdzi, że na szczycie listy Aurelio De Laurentiisa są: Simone Inzaghi z Lazio i bezrobotny Luciano Spalletti.

„CdS” dodaje do tych dwóch nazwisk Christophe’a Galtiera, który dopiero co sięgnął z Lille po mistrzostwo Francji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy