Napoli: Sérgio Conceição jednak NIE zostanie trenerem „Azzurrich”

Napoli: Sérgio Conceição jednak NIE zostanie trenerem „Azzurrich”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Corriere dello Sport I Alfredo Pedulla

Sérgio Conceição jednak nie będzie nowym trenerem Napoli - pisze „Corriere dello Sport”.

W poniedziałek „Corriere dello Sport” podawało, że to właśnie Conceição zostanie następcą Gennaro Gattuso w Neapolu. Dzisiaj się z tych doniesień wycofało. Zdaniem powyższego źródła opiekun FC Porto faktycznie był jedną nogą w Napoli i podobno przygotowywano już jego prezentację. Doszło jednak do zwrotu akcji. Jak czytamy, głównym powodem miały być kwestie kontraktowe.

Alfredo Pedullà uważa, że Conceição faktycznie był kandydatem na szkoleniowca Napoli, ale nie znajdował się tak blisko klubu, jak sugerowało to „CdS”, a teraz po prostu wyjaśniło się, że strony nie nawiążą współpracy.

Tak czy siak można spodziewać się szybkiego ogłoszenia nowego trenera „Azzurrich”. Pedullà twierdzi, że na szczycie listy Aurelio De Laurentiisa są: Simone Inzaghi z Lazio i bezrobotny Luciano Spalletti.

„CdS” dodaje do tych dwóch nazwisk Christophe’a Galtiera, który dopiero co sięgnął z Lille po mistrzostwo Francji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy