Napoli zbliża się do Evertona Soaresa. Oferta zaakceptowana

Napoli zbliża się do Evertona Soaresa. Oferta zaakceptowana fot. Everton Soares I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Soccerlink.fr

Soccerlink.fr podaje, że władze Grêmio Porto Alegre zaakceptowały ofertę przedstawioną im przez Napoli za Evertona Soaresa.

Klub z Neapolu od jakiegoś czasu spogląda w kierunku brazylijskiego atakującego. Według Soccerlink.fr ostatnio przedstawił on Grêmio nową propozycję. Oferta opiewa na 30 milionów euro i została przyjęta przez Brazylijczyków.

Zdaniem powyższego źródła sam Everton ociąga się z podjęciem ostatecznej decyzji o transferze. Podobno czeka jeszcze na inne propozycje.

Do pewnego czasu pojawiało się sporo informacji na temat zainteresowania Brazylijczykiem ze strony Arsenalu oraz Evertonu. Gdy w zeszłym roku 24-latek podpisał nowy kontrakt z Grêmio, temat jego przenosin do Europy ucichł. Teraz jednak wraca.

14-krotny reprezentant Brazylii (w zeszłym roku był wyróżniającą się postacią ekipy „Canarinhos” na Copa América) najczęściej występuje na lewym skrzydle, ale może być również wykorzystywany po drugiej stronie boiska. W koszulce Grêmio rozegrał do tej pory 179 spotkań. Zanotował w nich 47 trafień i 17 asyst.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy