Napoli znalazło następcę Kalidou Koulibaly'ego?!

Napoli znalazło następcę Kalidou Koulibaly'ego?! fot. Antonio Balasco / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Radio Punto Nuovo

Coraz więcej jest przesłanek ku temu, że Napoli opuści Kalidou Koulibaly. Z tego powodu działacze uczestnika Ligi Mistrzów myślą o pozyskaniu Jhona Lucumíego - informuje Radio Punto Nuovo.

Kalidou Koulibaly nadal ma ważny kontrakt z Napoli, ale ten wygasa 30 czerwca 2023 roku i do tej pory strony nie porozumiały się w kwestii kontynuowania współpracy. Możliwe więc, że Senegalczyk zmieni barwy. Zainteresowanie nim przejawia między innymi FC Barcelona.

Choć prezydent włoskiego klubu Aurelio De Laurentiis raczej wykluczał taki ruch, to nie ma pewności, czy po sprzedaży Frenkiego de Jonga wicemistrz Hiszpanii nie ruszy właśnie po tego gracza.

W takim wypadku Napoli musi rozejrzeć się za innymi opcjami, a jedną z nich stanowi rzekomo Jhon Lucumí - informuje Radio Punto Nuovo.

Środkowy obrońca jest obecnie związany z KRC Genk, a według tego źródła Włosi kontaktowali się z jego otoczeniem, by wybadać jego podejście do tematu. Sprawa wygląda optymistycznie.

Zainteresowanie Kolumbijczykiem przejawia także Atalanta, jednak sam zainteresowany jest skory, by zasilić zespół, który będzie rywalizował w Lidze Mistrzów. Te kryteria spełnia właśnie Napoli.

Lucumí rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 37 meczów, a w tym czasie strzelił jednego gola. Jego kontrakt z Belgami wygasa 30 czerwca 2023 roku, więc najbliższe lato to ostatni moment, by Genk zarobił na nim solidne pieniądze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy