Napoli znalazło następcę Luciano Spalettiego?! Duża oferta w przygotowaniu

Napoli znalazło następcę Luciano Spalettiego?! Duża oferta w przygotowaniu
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Corriere dello Sport

Luciano Spaletti odejdzie prawdopodobnie po sezonie z Napoli. Nowym trenerem mistrzów Italii może zostać Luis Enrique, który otrzyma wkrótce lukratywną ofertę - donosi „Corriere dello Sport”.

Luciano Spaletti dzięki tej kampanii przejdzie do historii Neapolu, któremu po ponad 30 latach przyniósł scudetto. Wydawało się zatem, że nowa umowa dla 64-latka to kwestia czasu.

Rzeczywiście, w trakcie sezonu media informowały, że rozmowy w tej sprawie są planowane. W końcu obydwie strony usiadły do stołu. Spotkanie nie potoczyło się zgodnie z oczekiwaniami kibiców.

Spaletti nie potrafi porozumieć się w wielu kwestiach z właścicielem Aurelio De Laurentiisem, dlatego chce odejść. Doświadczony szkoleniowiec twierdzi, że na Piazzale Vincenzo Tecchio nie ma odpowiednich warunków do komfortowej pracy.

Kandydatów do zastąpienia 64-latka jest kilku. Wśród nich mocną pozycją cieszy się podobno Luis Enrique, przebywający od grudnia na bezrobociu. Jak podaje „Corriere dello Sport”, to obecnie faworyt do objęcia mistrzów Italii.

Władze „Azzurrich” spróbują skusić Hiszpana atrakcyjną ofertą. Ten miałby podpisać dwuletnią umową, gwarantującą mu roczne zarobki rzędu 10 milionów euro. Oczywiście, na tyle nie mógł liczyć Spaletti.

Drużyna ze stolicy Kampanii musi działać zdecydowanie, gdyż o podpis 53-latka zabiega również Paris Saint-Germain.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy