Napoli znów szokuje. Ełmas zostanie ukarany za wypowiedź na temat klubu!

Napoli znów szokuje. Ełmas zostanie ukarany za wypowiedź na temat klubu!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: SSC Napoli | Football Italia

Nicola Lombardo, dyrektor ds. komunikacji w Napoli, poinformował, że Elif Ełmas zostanie ukarany za wypowiedź na temat klubu w trakcie konferencji prasowej poprzedzającej starcie z Austrią (1:2).

W ostatnich dniach można było przypuszczać, że sytuacja panująca wokół włoskiego zespołu zdaje się powoli uspokajać. Niestety przedstawiciele Napoli postanowili znów dać o sobie znać w negatywnym świetle, ponieważ poinformowali opinię publiczną, że wyciągną konsekwencje wobec Elifa Ełmasa za wypowiedź udzieloną przez niego na temat ekipy ze Stadio San Paolo.

Wcześniej władze drużyny zabroniły rozmawiać piłkarzom z mediami po tym, jak ci odmówili udziału w karnym zgrupowaniu po serii złych wyników osiąganych przez „Partenopei”.

- SSC Napoli może potwierdzić, że Eljif Elmas rozmawiał z prasą bez zgody klubu podczas obowiązującego zakazu rozmów z mediami. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do podjęcia działań przeciwko graczowi - poinformował Nicola Lombardo, dyrektor ds. komunikacji, za pośrednictwem oficjalnego konta zespołu na Twitterze.

Środkowy pomocnik ma ponieść konsekwencje za to, że w trakcie konferencji prasowej poprzedzającej starcie z Austrią (1:2) w eliminacjach Euro 2020 został zapytany przez jednego z dziennikarzy o szanse na poprawienie wyników osiąganych przez drużynę.

- Napoli wciąż może zdobyć mistrzostwo, ponieważ jesteśmy dopiero na starcie sezonu. Juventus jest faworytem i ma silniejszy skład, ale może stracić swój tytuł. W wyścigu o to trofeum bierze udział wiele drużyn takich jak Napoli, Inter czy Roma, więc do samego końca nie można mieć pewności, kto sięgnie po mistrzostwo. Nas czeka kolejny trudny test w nadchodzący weekend, ponieważ zmierzymy się z Milanem. Bedzie to trudne spotkanie, ale zrobimy wszystko, aby zdobyć trzy punkty. Cieszę się ze swojego dotychczasowego pobytu we Włoszech i uważam Napoli za jedną z najlepszych drużyn w Serie A - powiedział reprezentant Macedonii Północnej.

20-latek wystąpił do tej pory w dziesięciu spotkaniach ekipy ze Stadio San Paolo i nie wyróżnił się w nich żadnym zdobytym golem oraz zaliczoną asystą.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy