Następny trener zwolniony z Ekstraklasy

Następny trener zwolniony z Ekstraklasy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk

Miedź Legnica zwolniła Grzegorza Mokrego na kolejkę przed końcem Ekstraklasy - informuje Tomasz Włodarczyk. Ten jednak poprowadzi zespół w ostatnim spotkaniu.

Miedź Legnica to outsider tabeli Ekstraklasy, który jeszcze w październiku dokonał roszad na ławce trenerskiej. Wtedy z posadą pożegnał się Wojciech Łobodziński, a jego miejsce zajął Grzegorz Mokry.

Cel, jaki postawiono przed 38-latkiem, to utrzymanie w lidze.

Beniaminek był jednak cieniem zespołu, który kilka miesięcy wcześniej wywalczył awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy. W poprawie rezultatów nie pomogły też transfery.

Nie jest tajemnicą, że w kadrze Miedzi Legnica jest kilka ciekawych nazwisk, jak Chuca, Kamil Drygas, Adrian Niewulis, Luciano Narsingh czy Ángelo Henríquez. To jednak nie przyniosło wymiernych korzyści.

Drużyna Mokrego od dłuższego czasu wiedziała, że spadnie z ligi, ale trener o zwolnieniu dowiedział się dopiero na kolejkę przed końcem, o czym informuje Tomasz Włodarczyk.

Szkoleniowiec poprowadzi jednak drużynę w ostatnim starciu Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze.

Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy