Nawałka odrzuca zagraniczne oferty

Nawałka odrzuca zagraniczne oferty fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sebastian Staszewski I Interia

Jak informuje Sebastian Staszewski z Interii, Adam Nawałka nie śpieszy się z powrotem na ławkę trenerską.

Były selekcjoner reprezentacji Polski po rozstaniu z kadrą prowadził Lecha Poznań. Za wyniki „Kolejorza” był jednak odpowiedzialny tylko przez kilka miesięcy. Poznaniacy rozegrali pod jego wodzą raptem 11 meczów.

Już po tym w kierunku Nawałki spoglądała chociażby cypryjska federacja. Ostatnio z kolei nie pojawiały się żadne nowe informacje na temat jego potencjalnego powrotu na ławkę.

Staszewski pisze, że Nawałka otrzymuje propozycje, ale je odrzuca. W ostatnich miesiącach 62-latkowi przedstawili je działacze klubów z Tunezji oraz Arabii Saudyjskiej. Nieco wcześniej agenci proponowali mu również podjęcie pracy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Szkoleniowiec nie chce jednak w tej chwili usilnie podejmować nowego stanowiska. Zwłaszcza, jeśli chodzi o zagranicę.

Nawałka ma być zainteresowany pracą w polskim klubie. Musi jednak należeć on do ścisłej czołówki. Wiadomo również, że jego zatrudnienie wiąże się ze sporym wydatkiem. Na koniec reprezentacyjnej przygody 62-latek inkasował 150 tysięcy złotych miesięcznie. W Lechu otrzymywał 130.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy