Nawałka odrzuca zagraniczne oferty

Nawałka odrzuca zagraniczne oferty fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sebastian Staszewski I Interia

Jak informuje Sebastian Staszewski z Interii, Adam Nawałka nie śpieszy się z powrotem na ławkę trenerską.

Były selekcjoner reprezentacji Polski po rozstaniu z kadrą prowadził Lecha Poznań. Za wyniki „Kolejorza” był jednak odpowiedzialny tylko przez kilka miesięcy. Poznaniacy rozegrali pod jego wodzą raptem 11 meczów.

Już po tym w kierunku Nawałki spoglądała chociażby cypryjska federacja. Ostatnio z kolei nie pojawiały się żadne nowe informacje na temat jego potencjalnego powrotu na ławkę.

Staszewski pisze, że Nawałka otrzymuje propozycje, ale je odrzuca. W ostatnich miesiącach 62-latkowi przedstawili je działacze klubów z Tunezji oraz Arabii Saudyjskiej. Nieco wcześniej agenci proponowali mu również podjęcie pracy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Szkoleniowiec nie chce jednak w tej chwili usilnie podejmować nowego stanowiska. Zwłaszcza, jeśli chodzi o zagranicę.

Nawałka ma być zainteresowany pracą w polskim klubie. Musi jednak należeć on do ścisłej czołówki. Wiadomo również, że jego zatrudnienie wiąże się ze sporym wydatkiem. Na koniec reprezentacyjnej przygody 62-latek inkasował 150 tysięcy złotych miesięcznie. W Lechu otrzymywał 130.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy