Nawet 50 milionów funtów za Calluma Wilsona?!

Nawet 50 milionów funtów za Calluma Wilsona?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Akcje Calluma Wilsona stale rosną. Jego kandydatura jest obecnie dogłębnie analizowana w biurach Chelsea FC.

Priorytetem „The Blues” nadal pozostaje Gonzalo Higuaín. Argentyńczyk jest bardzo ceniony przez Maurizio Sarriego, menedżera angielskiej drużyny. Problem w tym, że inny pogląd na tę kwestię ma Marina Granowskaja, dyrektor ds. sportu w Chelsea.

43-latka posiadająca podwójne obywatelstwo (rosyjskie i kanadyjskie) uważa, że sprowadzenie napastnika, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Milanie, nie rozwiąże problemu ze zdobywanie goli przez angielską ekipę. Argentyńczyk urodzony we Francji w tym sezonie strzelił w koszulce „Rossonerich” osiem goli i zanotował dwie asysty. Jego sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że formalnie nadal jest on zawodnikiem Juventusu.

W związku z tym w biurach „The Blues” mocno urosły notowania Wilsona, napastnika Bournemouth. 26-letni Anglik w bieżącej kampanii rozegrał 23 spotkania, zdobył dziesięć goli i posłał sześć ostatnich podań. 

Jeśli władze „The Blues” nie zdołają sprowadzić Higuaína, zwrócą swój wzrok w kierunku snajpera „Wisienek”, za którego według „Sky Sports” Chelsea jest skłonna zapłacić aż do 50 milionów funtów (55 milionów euro). 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy