Necid wróci do Czech?!

Necid wróci do Czech?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Zgodnie z doniesieniami „Przeglądu Sportowego”, Slavia Praga jest zainteresowana ściągnięciem do siebie Tomáša Necida, który obecnie jest wypożyczony z Bursasporu do Legii Warszawa.

Informację jako pierwszy podał czeski „Sport”, ale rodzimy dziennik potwierdził ją już u samego źródła. - To prawda. Wiemy, że Tomášowi nie idzie w Warszawie, a gdzie miałby się odbudować, jeśli nie u nas. W końcu jest naszym wychowankiem - powiedział „PS” przedstawiciel klubu ze stolicy Czech.


Necid z całą pewnością zupełnie inaczej wyobrażał sobie przygodę w Legii. Do tej pory 27-letni napastnik, który miał być znaczącym wzmocnieniem mistrzów Polski, rozegrał trzy spotkania w Ekstraklasie. Zaliczył w nich asystę. W ostatnim czasie w ogóle nie pojawiał się na murawie z powodu problemów zdrowotnych.

Przed nami oczywiście jeszcze faza finałowa Ekstraklasy, ale nie wydaje się, żeby Legia zdecydowała się na jego definitywne wykupienie z Bursasporu. Slavia, za którą stoi chiński kapitał, ma być tymczasem niezwykle zainteresowana jego powrotem.

Napastnik szkolił się w niej od 1998 roku. 11 lat później zauroczeni jego występami włodarze CSKA Moskwa zapłacili za niego Czechom 4,5 miliona euro. Na Wschodzie Necid radził sobie dobrze, ale w pewnym momencie odniósł poważną kontuzję kolana. Rosjanie wypożyczali go do kilku klubów, w tym m.in. właśnie do Slavii, aż w końcu trafił on do Zwolle. Z Holandii przeniósł się z kolei do Turcji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy