Neuer odpowiada ter Stegenowi

Neuer odpowiada ter Stegenowi fot. FotoPyk
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Deutschland

Manuel Neuer przerwał milczenie i skomentował ostatnie wypowiedzi Marc-André ter Stegena.

Trochę to trwało, ale golkiper Bayernu Monachium odniósł się do emocjonalnych słów swojego vis-à-vis z drużyny Barcelony. Mimo iż 27-latek uchodzi za jednego z najlepszych w swoim fachu, a w ostatnich miesiącach Neuerowi zarzucano spadek formy, to właśnie golkiper mistrzów Niemiec zachowuje miejsce w pierwszym składzie reprezentacji Niemiec. Ter Stegen nie ukrywa już irytacji tym faktem i otwarcie mówi, że chce być numerem 1.

To tylko odrodziło dyskusje na temat Neuera i tego, czy faktycznie nadal powinien zajmować miejsce między słupkami kosztem bramkarza „Blaugrany”. Teraz o sprawie postanowił wypowiedzieć się sam zainteresowany, który w ostatnich dniach milczał.

- Ter Stegen? Uważam go za dobrego bramkarza, prezentuje się dobrze, ale nie wiem czy takie wypowiedzi nam pomagają - powiedział Neuer w rozmowie ze „Sky Deutschland”.

- Jesteśmy drużyną i tak też powinniśmy się prezentować. Mamy znakomitych bramkarzy. Są też Kevin Trapp, Bernd Leno... To również świetni zawodnicy, którzy także chcą grać, a mimo to siedzą na ławce.

- Jesteśmy zespołem. Musimy trzymać się razem. Bramkarze również.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy