Neuer odpowiada ter Stegenowi

Neuer odpowiada ter Stegenowi fot. FotoPyk
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Deutschland

Manuel Neuer przerwał milczenie i skomentował ostatnie wypowiedzi Marc-André ter Stegena.

Trochę to trwało, ale golkiper Bayernu Monachium odniósł się do emocjonalnych słów swojego vis-à-vis z drużyny Barcelony. Mimo iż 27-latek uchodzi za jednego z najlepszych w swoim fachu, a w ostatnich miesiącach Neuerowi zarzucano spadek formy, to właśnie golkiper mistrzów Niemiec zachowuje miejsce w pierwszym składzie reprezentacji Niemiec. Ter Stegen nie ukrywa już irytacji tym faktem i otwarcie mówi, że chce być numerem 1.

To tylko odrodziło dyskusje na temat Neuera i tego, czy faktycznie nadal powinien zajmować miejsce między słupkami kosztem bramkarza „Blaugrany”. Teraz o sprawie postanowił wypowiedzieć się sam zainteresowany, który w ostatnich dniach milczał.

- Ter Stegen? Uważam go za dobrego bramkarza, prezentuje się dobrze, ale nie wiem czy takie wypowiedzi nam pomagają - powiedział Neuer w rozmowie ze „Sky Deutschland”.

- Jesteśmy drużyną i tak też powinniśmy się prezentować. Mamy znakomitych bramkarzy. Są też Kevin Trapp, Bernd Leno... To również świetni zawodnicy, którzy także chcą grać, a mimo to siedzą na ławce.

- Jesteśmy zespołem. Musimy trzymać się razem. Bramkarze również.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy