Neuer w Premier League? Obecnie wydaje się to bardzo wątpliwe, ale...

Neuer w Premier League? Obecnie wydaje się to bardzo wątpliwe, ale... fot. Bundesliga
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bild

Manuel Neuer nie może dojść do porozumienia z władzami Bayernu Monachium w kwestii przedłużenia umowy i dlatego „Bild” pokusił się o wytypowanie ewentualnego możliwego kierunku transferu reprezentanta Niemiec.

Doświadczony bramkarz nie jest na razie skory do opuszczenia szeregów „Bawarczyków” i z chęcią pozostałby w drużynie aktualnego mistrza Niemiec na dłużej.

33-latek ma jednak problem z osiągnięciem porozumienia w kwestii podpisania nowej umowy z monachijskim klubem i zdążył już odrzucić propozycję jej przedłużenia ze względu na niezadowalający okres jej obowiązywania.

Takie stanowisko piłkarza skusiło dziennikarzy „Bilda” do rozeznania się w sytuacji na rynku w kwestii ewentualnego sensacyjnego transferu z udziałem Manuela Neuera. 

Wspomniane źródło poprosiło różnych ekspertów o opinię na temat sytuacji panujących w czołowych europejskich klubach i po zebraniu wszystkich komentarzy stwierdzili, że jeżeli utytułowany golkiper będzie miał w dalszym ciągu kłopot z osiągnięciem konsensusu z Bayernem, to może stać się celem transferowym... Chelsea.

Frank Lampard nie jest zadowolony z dotychczasowej postawy prezentowanej przez Kepę i zaczął wyraźnie dawać do zrozumienia, że wolałby posiadać w prowadzonym przez siebie zespole bardziej ogranego na arenie międzynarodowej bramkarza. Z tego też powodu może zapragnąć wykorzystać okazję i podjąć próbę zakontraktowania 33-latka.

Na obecną chwilę przeprowadzka reprezentanta Niemiec do „The Blues” wydaje się bardzo wątpliwa i nawet wręcz niemożliwa do zrealizowania przed startem nowego sezonu, ponieważ trudno przypuszczać, że Bayern zgodziłby się na jego sprzedaż i jednocześnie znalazł wartościowego następce na jego miejsce, bo nie podjąłby ryzyka postawienia od razu na Alexandra Nübela.

Niemniej jednak „Bild” zasiał już ziarenko niepewności, które z pewnością będą chcieli wykorzystać przedstawiciele Manuela Neuera w walce o spełnienie ich warunków.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt: 24 najwyżej wycenianych zawodników z Premier League Transfermarkt: 24 najwyżej wycenianych zawodników z Premier League OFICJALNIE: Real Madryt obniża wynagrodzenia OFICJALNIE: Real Madryt obniża wynagrodzenia Schalke 04 chce Milika. Na stole 25 milionów euro Schalke 04 chce Milika. Na stole 25 milionów euro Najładniejsze koszulki w historii [France Football] Najładniejsze koszulki w historii [France Football] OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy