New York City FC szykuje spory transfer z Europy. Wyrównanie klubowego rekordu

New York City FC szykuje spory transfer z Europy. Wyrównanie klubowego rekordu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Record

Franco Cervi jest blisko przenosin z Benfiki do New York City FC.

Zgodnie z doniesieniami portugalskich dziennikarzy w grę wchodzi transfer definitywny za osiem milionów euro. Transakcja ma być naprawdę blisko finalizacji.

Jeśli dojdzie do skutku, klub z Nowego Jorku wyrówna swój rekord transferowy. W 2019 roku również za osiem milionów euro pozyskał on rumuńskiego skrzydłowego Alexandru Mitritę.

Cervi za niewiele mniejsze pieniądze, blisko sześć milionów euro, trafił do Benfiki. Argentyński skrzydłowy zawitał do Lizbony w 2016 roku, przenosząc się tam z Rosario. W koszulce „Orłów” rozegrał do tej pory 157 meczów, notując 20 trafień i 26 asyst. W obecnym sezonie pojawiał się na murawie tylko sześć razy, z reguły wchodząc na nią z ławki rezerwowych.

New York City FC zakończyło sezon zasadniczy 2020 MLS na piątym miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej, odpadając później w pierwszej rundzie play-offów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy