New York City FC szykuje spory transfer z Europy. Wyrównanie klubowego rekordu

New York City FC szykuje spory transfer z Europy. Wyrównanie klubowego rekordu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Record

Franco Cervi jest blisko przenosin z Benfiki do New York City FC.

Zgodnie z doniesieniami portugalskich dziennikarzy w grę wchodzi transfer definitywny za osiem milionów euro. Transakcja ma być naprawdę blisko finalizacji.

Jeśli dojdzie do skutku, klub z Nowego Jorku wyrówna swój rekord transferowy. W 2019 roku również za osiem milionów euro pozyskał on rumuńskiego skrzydłowego Alexandru Mitritę.

Cervi za niewiele mniejsze pieniądze, blisko sześć milionów euro, trafił do Benfiki. Argentyński skrzydłowy zawitał do Lizbony w 2016 roku, przenosząc się tam z Rosario. W koszulce „Orłów” rozegrał do tej pory 157 meczów, notując 20 trafień i 26 asyst. W obecnym sezonie pojawiał się na murawie tylko sześć razy, z reguły wchodząc na nią z ławki rezerwowych.

New York City FC zakończyło sezon zasadniczy 2020 MLS na piątym miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej, odpadając później w pierwszej rundzie play-offów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy