Newcastle po pogromcę Anglii

Newcastle po pogromcę Anglii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Wygląda na to, że dwie bramki strzelone przez Tranquilo Barnettę w zremisowanym 2-2 przez jego Szwajcarię meczu z Anglią, mogą zapewnić transfer na Wyspy. Bardzo poważnie zainteresowane pozyskaniem pomocnika je(...)

Wygląda na to, że dwie bramki strzelone przez Tranquilo Barnettę w zremisowanym 2-2 przez jego Szwajcarię meczu z Anglią, mogą zapewnić transfer na Wyspy. Bardzo poważnie zainteresowane pozyskaniem pomocnika jest Newcastle United.

Menadżer Alan Pardew wysłał na Wembley swoich skautów, którzy mieli ostatecznie ocenić przydatność zawodnika dla drużyny. W najbliższym czasie to zainteresowanie powinno zostać urzeczywistnione w postaci konkretnej oferty.

26-letni Barnetta, aktualnie występujący w Bayerze Leverkusen, przyznał, że chciałby zmienić otoczenie. Jego niemiecki pracodawca nie powinien robić problemów, gdyż Szwajcarowi pozostało tylko 12 miesięcy umowy.
Więcej na temat: Szwajcaria Anglia Niemcy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy