Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho

Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho fot. FC Barcelona
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mundo Deportivo I Nicolo Schira

„Mundo Deportivo” i Nicolò Schira z „La Gazzetta dello Sport” zgodnie informują, że ruszyły oficjalne rozmowy w sprawie przenosin Philippe Coutinho do Newcastle United.

W poniedziałek „Mundo Deportivo” pisało, że Coutinho może trafić do Newcastle bez względu na to, czy angielski zespół obejmie Rafa Benítez, czy Mauricio Pochettino. Brazylijczyk po prostu znajduje się na listach życzeń obu szkoleniowców.

Według najnowszych doniesień przedstawiciele Saudyjskiego Funduszu Inwestycyjnego, który lada moment przejmie Newcastle, rozpoczęli już formalne rozmowy z otoczeniem piłkarza, wyjaśniając plany nowych inwestorów i ich ambicje. Z finansowego punktu widzenia dojście do porozumienia nie powinno stanowić większego problemu.

Coutinho od zeszłego roku przebywa w Bayernie, dokąd został wypożyczony z Barcelony. Monachijczycy mają opcję jego wykupienia za 120 milionów euro, ale z niej nie skorzystają. Szukająca wpływów z transferów „Duma Katalonii” teraz z pewnością zgodzi się na rozstanie z 27-latkiem za mniejsze pieniądze.

Brazylijczyk doskonale zna Premier League. Przed przenosinami do Katalonii przez pięć lat grał w Liverpoolu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy