Newcastle United chce spadkowicza z Premier League

Newcastle United chce spadkowicza z Premier League fot. TMA Harding / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Sports

Newcastle United szuka wzmocnień w środku pola i dlatego na celowniku znalazł się Sander Berge, o czym informuje Sky Sports.

Sytuacja Newcastle United w ligowej tabeli - delikatnie mówiąc - nie jest najlepsza i zespół plasuje się dopiero na dziewiętnastym miejscu. To niewątpliwie frapuje klubowych działaczy, którzy mają mocarstwowe plany.

Odkąd klub trafił w ręce saudyjskiego funduszu inwestycyjnego, w mediach coraz to rusz pojawiają się kolejne duże nazwiska łączone z przenosinami na St James’ Park. Według informacji Sky Sports tym razem na radarach znalazł się Sander Berge.

23-latek, który zimą 2020 roku przeniósł się do Sheffield United, ma za sobą trudny okres, bo tak w poprzednim sezonie, jak i w tym, boryka się z kłopotami zdrowotnymi. Mimo to eksperci nie mają wątpliwości co do jego talentu.

Stąd zainteresowanie ze strony Newcastle United. Choć Norweg może i nie jest teraz w życiowej formie, to ewentualne sprowadzenie go może okazać się ciekawą inwestycją w przyszłość. Nie można zatem wykluczyć, że „Sroki” sięgną po niego zimą.

Były zawodnik między innymi KRC Genk rozegrał w tym sezonie osiem meczów, a jego dorobek to jeden gol.

Kontrakt wiąże go z Sheffield United do 30 czerwca 2024 roku.

Berge może być do wyciągnięcia za atrakcyjną kwotę ze względu na spadek z Premier League i dopiero jedenaste miejsce drużyny w tabeli Championship.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy