Newcastle United nie odpuszcza w walce o Ruganiego

Newcastle United nie odpuszcza w walce o Ruganiego fot. ph.FAB Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Alfredo Pedullà

Daniele Rugani nadal może wylądować w Premier League po tym, jak starania o Włocha zintensyfikowało Newcastle United.

„Sroki” w obecnym oknie transferowym pozyskały już Calluma Wilsona, Ryana Frasera, Jeffa Hendricka, Jamala Lewisa i Marka Gillespie’ego. Mimo to wciąż nie mają dosyć, a ich przysłowiową wisienką na torcie może być angaż piłkarza Juventusu.

Przedstawiciel Premier League bardzo chciałby wzmocnić środek defensywy. Głównym celem jest Daniele Rugani, który na brak zainteresowania narzekać jednak nie może.

O Włocha zabiegają w tej chwili Stade Rennes, West Ham United, Leeds United oraz Valencia. Jak informuje Alfredo Pedullà, aktualnie przewagę nad resztą ekip mają Hiszpanie, którzy złożyli ofertę wypożyczenia. Nawet pomimo faktu, że nie spotkała się ona z aprobatą „Starej Damy”, dla 26-latka „Nietoperze” wciąż pozostają pierwszą opcją.

Według wspomnianego dziennikarza to już wkrótce może się zmienić, a wszystko za sprawą działań Newcastle United. Anglicy ponoć są w fazie przygotowywania propozycji wypożyczenia z opcją kupna, która powinna wstępnie zadowolić pracodawcę siedmiokrotnego reprezentanta „Azzurrich”.

Rugani, który przed rokiem przedłużył swój kontrakt do 30 czerwca 2024 roku, przesiedział oba mecze trwającego sezonu na ławce rezerwowych. Z kolei w poprzedniej kampanii pojawiał się on na boiskach 14 razy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy