Newcastle United nie odpuszcza w walce o Ruganiego

Newcastle United nie odpuszcza w walce o Ruganiego fot. ph.FAB Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Alfredo Pedullà

Daniele Rugani nadal może wylądować w Premier League po tym, jak starania o Włocha zintensyfikowało Newcastle United.

„Sroki” w obecnym oknie transferowym pozyskały już Calluma Wilsona, Ryana Frasera, Jeffa Hendricka, Jamala Lewisa i Marka Gillespie’ego. Mimo to wciąż nie mają dosyć, a ich przysłowiową wisienką na torcie może być angaż piłkarza Juventusu.

Przedstawiciel Premier League bardzo chciałby wzmocnić środek defensywy. Głównym celem jest Daniele Rugani, który na brak zainteresowania narzekać jednak nie może.

O Włocha zabiegają w tej chwili Stade Rennes, West Ham United, Leeds United oraz Valencia. Jak informuje Alfredo Pedullà, aktualnie przewagę nad resztą ekip mają Hiszpanie, którzy złożyli ofertę wypożyczenia. Nawet pomimo faktu, że nie spotkała się ona z aprobatą „Starej Damy”, dla 26-latka „Nietoperze” wciąż pozostają pierwszą opcją.

Według wspomnianego dziennikarza to już wkrótce może się zmienić, a wszystko za sprawą działań Newcastle United. Anglicy ponoć są w fazie przygotowywania propozycji wypożyczenia z opcją kupna, która powinna wstępnie zadowolić pracodawcę siedmiokrotnego reprezentanta „Azzurrich”.

Rugani, który przed rokiem przedłużył swój kontrakt do 30 czerwca 2024 roku, przesiedział oba mecze trwającego sezonu na ławce rezerwowych. Z kolei w poprzedniej kampanii pojawiał się on na boiskach 14 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy