Newcastle United przechwyci hitowy transfer Olympique’u Lyon?!

Newcastle United przechwyci hitowy transfer Olympique’u Lyon?! fot. Lee Bryant Photography / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Footmercato.net

Olympique Lyon cały czas nie osiągnął porozumienia z Zenitem Sankt Petersburg w sprawie transferu Sardara Azmouna. Tymczasem do negocjacji włączyć może się Newcastle United - podaje Footmercato.net.

Irańczyk był celem transferem „Les Gones” już latem, ale wówczas na przeszkodzie do przeprowadzki stanął jego pracodawca. Przed dwoma tygodniami Francuzi wypracowali konsensus z zawodnikiem, proponując mu umowę ważną do 30 czerwca 2026 roku. Również i teraz operacja jest niepewna przez trudne negocjacje z przedstawicielem rosyjskiej Priemjer-Ligi.

Pół roku temu Olympique Lyon proponował 11 milionów euro, a teraz nie zamierza wydawać więcej niż trzech milionów. „Pitercy” oczekują więcej pieniędzy.

Wszystkiemu przygląda się Newcastle United, które podobnie jak ekipa z Ligue 1, także zamierza w styczniu wzmocnić atak. Jak podkreśla Footmercato.net, „Sroki” są w stanie bez większego problemu przebić „Olimpijczyków”.

Z drugiej strony, wiedząc o zainteresowaniu Anglików, Zenit Sankt Petersburg może przeciągać rozmowy do momentu, aż jego oczekiwania finansowe zostaną wreszcie spełnione. Sytuacja zatem do łatwych nie należy.

Kontrakt Azmouna wygasa 30 czerwca 2022 roku. Jego dorobek z tego sezonu to 21 spotkań, 10 goli i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy