Neymar chce wrócić do Barcelony

Neymar chce wrócić do Barcelony fot. Neymar I Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

Neymar ponownie zmienił zdanie i będzie próbował latem wymusić swój powrót do Barcelony - uważa „Sport”.

Reprezentant Brazylii chwytał się ostatniego lata różnych sposobów, aby wymóc na przedstawicielach Paris-Saint Germain uzyskanie zgody na przeprowadzkę do „Dumy Katalonii”.

Aktualny mistrz Hiszpanii nie zdołał finalnie spełnić szeregu oczekiwań francuskiego zespołu i w efekcie 28-latek został zmuszony do pozostanie na Parc des Princes, a na początku roku przyznał nawet otwarcie, że jeszcze szczęśliwy w ekipie z Ligue 1.

Z tego też powodu przedstawiciele klubu poczynili stosowne kroki zmierzające do przedłużenia współpracy z Neymarem, ale ten nie ustosunkował się do tej pory do zaproponowanych mu warunków.

Dziennikarze „Sportu” uważają, że ten stan rzeczy ma wynikać z faktu, że Brazylijczyk jest ponownie zdecydowany na przenosiny do Barcelony i znów nie zawaha się użyć wszystkich dostępnych środków mających przybliżyć go do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Otoczenie ofensywnego zawodnika miało już poinformować o tym „Dumę Katalonii” i ta przygotowuje plan dotyczący sprowadzenia Neymara, którego wycena w ostatnim czasie miała spaść do 150 milionów euro.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy