Neymar chce wrócić do Barcelony

Neymar chce wrócić do Barcelony fot. Neymar I Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

Neymar ponownie zmienił zdanie i będzie próbował latem wymusić swój powrót do Barcelony - uważa „Sport”.

Reprezentant Brazylii chwytał się ostatniego lata różnych sposobów, aby wymóc na przedstawicielach Paris-Saint Germain uzyskanie zgody na przeprowadzkę do „Dumy Katalonii”.

Aktualny mistrz Hiszpanii nie zdołał finalnie spełnić szeregu oczekiwań francuskiego zespołu i w efekcie 28-latek został zmuszony do pozostanie na Parc des Princes, a na początku roku przyznał nawet otwarcie, że jeszcze szczęśliwy w ekipie z Ligue 1.

Z tego też powodu przedstawiciele klubu poczynili stosowne kroki zmierzające do przedłużenia współpracy z Neymarem, ale ten nie ustosunkował się do tej pory do zaproponowanych mu warunków.

Dziennikarze „Sportu” uważają, że ten stan rzeczy ma wynikać z faktu, że Brazylijczyk jest ponownie zdecydowany na przenosiny do Barcelony i znów nie zawaha się użyć wszystkich dostępnych środków mających przybliżyć go do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Otoczenie ofensywnego zawodnika miało już poinformować o tym „Dumę Katalonii” i ta przygotowuje plan dotyczący sprowadzenia Neymara, którego wycena w ostatnim czasie miała spaść do 150 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy