Neymar chce wrócić do Barcelony

Neymar chce wrócić do Barcelony fot. Neymar I Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

Neymar ponownie zmienił zdanie i będzie próbował latem wymusić swój powrót do Barcelony - uważa „Sport”.

Reprezentant Brazylii chwytał się ostatniego lata różnych sposobów, aby wymóc na przedstawicielach Paris-Saint Germain uzyskanie zgody na przeprowadzkę do „Dumy Katalonii”.

Aktualny mistrz Hiszpanii nie zdołał finalnie spełnić szeregu oczekiwań francuskiego zespołu i w efekcie 28-latek został zmuszony do pozostanie na Parc des Princes, a na początku roku przyznał nawet otwarcie, że jeszcze szczęśliwy w ekipie z Ligue 1.

Z tego też powodu przedstawiciele klubu poczynili stosowne kroki zmierzające do przedłużenia współpracy z Neymarem, ale ten nie ustosunkował się do tej pory do zaproponowanych mu warunków.

Dziennikarze „Sportu” uważają, że ten stan rzeczy ma wynikać z faktu, że Brazylijczyk jest ponownie zdecydowany na przenosiny do Barcelony i znów nie zawaha się użyć wszystkich dostępnych środków mających przybliżyć go do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Otoczenie ofensywnego zawodnika miało już poinformować o tym „Dumę Katalonii” i ta przygotowuje plan dotyczący sprowadzenia Neymara, którego wycena w ostatnim czasie miała spaść do 150 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt z finansowym plusem za sezon 2019/2020 [OFICJALNIE] Real Madryt z finansowym plusem za sezon 2019/2020 [OFICJALNIE] Premier League: Dobre wieści w sprawie Raúla Jiméneza. Nowy komunikat [OFICJALNIE] Premier League: Dobre wieści w sprawie Raúla Jiméneza. Nowy komunikat [OFICJALNIE] Borussia Dortmund: Kontuzja Haalanda [OFICJALNIE] Borussia Dortmund: Kontuzja Haalanda [OFICJALNIE] ESPN 100: Najlepsi trenerzy świata. Klopp znów na czele. Za nim sześć nowych twarzy ESPN 100: Najlepsi trenerzy świata. Klopp znów na czele. Za nim sześć nowych twarzy Wisła Kraków: Z chaosu wyłania się porządek - przedstawiamy sylwetkę Petera Hyballi Wisła Kraków: Z chaosu wyłania się porządek - przedstawiamy sylwetkę Petera Hyballi FIFA 21: Ibrahimović nie odpuszcza. Szwed odpowiada EA Sports FIFA 21: Ibrahimović nie odpuszcza. Szwed odpowiada EA Sports ESPN 100: Najlepsi obrońcy świata. Dominacja Liverpoolu utrzymana ESPN 100: Najlepsi obrońcy świata. Dominacja Liverpoolu utrzymana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy