Neymar: Moje najlepsze wspomnienie? Kiedy pokonaliśmy PSG 6:1!

Neymar: Moje najlepsze wspomnienie? Kiedy pokonaliśmy PSG 6:1!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Oh My Goal

W rozmowie z Oh My Goal Neymar opowiedział o swoich najlepszych momentach kariery, przy okazji wbijając szpilę Paris Saint-Germain.

Nie jest tajemnicą, że dla wielu kibiców mistrzów Francji największą zadrą w sercu jest blamaż przeciwko Barcelonie z 2017 roku. Przypomnijmy, że wówczas paryżanie po zwycięstwie na własnym boisku 4:0, w stolicy Katalonii przegrali aż 1:6 i tym samym odpadli z rozgrywek Ligi Mistrzów. 

W tamtym meczu dubletem popisał się Neymar, który obecnie jest zawodnikiem Paris Saint-Germain. Brazylijczyk udzielił wywiadu dla Oh My Goal i przyznał wprost, że to jedno z najlepszych wspomnień w jego karierze.

– Moje najlepsze wspomnienie w karierze? Są dwa. Pierwsze, kiedy wygraliśmy Igrzyska Olimpijskie z reprezentacją Brazylii. Drugie, kiedy dokonaliśmy remontady w starciu z PSG. To, co czuliśmy, kiedy zdobyliśmy szóstą bramkę, nigdy nie czułem czegoś takiego. To było niewiarygodne! – powiedział.

– Jeśli chodzi o najlepsze wspomnienie z szatni, naprawdę nie wiem. Cóż, kiedy wraz z Barceloną wygraliśmy z PSG, wszyscy wtedy oszaleliśmy. Uważam, że było to najlepsze możliwe uczucie dla nas wszystkich – dodał.

Przypomnijmy, że 27-latek znajduje się na celowniku Barcelony, a ponadto nie żyje w najlepszych relacjach z władzami Paris Saint-Germain, o czym opowiedział Leonardo, dyrektor sportowy francuskiej ekipy. 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy