Neymar: Moje najlepsze wspomnienie? Kiedy pokonaliśmy PSG 6:1!

Neymar: Moje najlepsze wspomnienie? Kiedy pokonaliśmy PSG 6:1!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Oh My Goal

W rozmowie z Oh My Goal Neymar opowiedział o swoich najlepszych momentach kariery, przy okazji wbijając szpilę Paris Saint-Germain.

Nie jest tajemnicą, że dla wielu kibiców mistrzów Francji największą zadrą w sercu jest blamaż przeciwko Barcelonie z 2017 roku. Przypomnijmy, że wówczas paryżanie po zwycięstwie na własnym boisku 4:0, w stolicy Katalonii przegrali aż 1:6 i tym samym odpadli z rozgrywek Ligi Mistrzów. 

W tamtym meczu dubletem popisał się Neymar, który obecnie jest zawodnikiem Paris Saint-Germain. Brazylijczyk udzielił wywiadu dla Oh My Goal i przyznał wprost, że to jedno z najlepszych wspomnień w jego karierze.

– Moje najlepsze wspomnienie w karierze? Są dwa. Pierwsze, kiedy wygraliśmy Igrzyska Olimpijskie z reprezentacją Brazylii. Drugie, kiedy dokonaliśmy remontady w starciu z PSG. To, co czuliśmy, kiedy zdobyliśmy szóstą bramkę, nigdy nie czułem czegoś takiego. To było niewiarygodne! – powiedział.

– Jeśli chodzi o najlepsze wspomnienie z szatni, naprawdę nie wiem. Cóż, kiedy wraz z Barceloną wygraliśmy z PSG, wszyscy wtedy oszaleliśmy. Uważam, że było to najlepsze możliwe uczucie dla nas wszystkich – dodał.

Przypomnijmy, że 27-latek znajduje się na celowniku Barcelony, a ponadto nie żyje w najlepszych relacjach z władzami Paris Saint-Germain, o czym opowiedział Leonardo, dyrektor sportowy francuskiej ekipy. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy