Neymar może wrócić do Barcelony, ale ta postawiła warunki

Neymar może wrócić do Barcelony, ale ta postawiła warunki
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UOL Esporte I Sport

Brazylijskie i katalońskie media z coraz większym przekonaniem donoszą, że Neymar może wkrótce wrócić do Barcelony.

Z najnowszych informacji wynika, że na takim ruchu zależy obu stronom. Przed podjęciem ostatecznej decyzji w tej sprawie „Duma Katalonii” miała jednak przedstawić Brazylijczykowi i jego najbliższemu otoczeniu pewne warunki.

Jak podaje UOL Esporte, Barcelona chce, by Neymar obniżył wymagania finansowe i zgodził się na wynagrodzenie niższe od tego, które inkasuje w Paris Saint-Germain. Do tego Katalończycy chcą, by 27-letni piłkarz zrezygnował z postępowania sądowego i przestał domagać się od mistrza Hiszpanii 26 milionów euro z tytułu bonusu za przedłużenie z nim kontraktu w 2016 roku. To nie wszystko. Barcelona oczekuje również, że Neymar niebawem przyzna publicznie, że chce odejść z PSG i wrócić do Katalonii.

Zdaniem brazylijskich mediów napastnik gotów jest przystać na wszystkie powyższe warunki i naprawdę zależy mu na ponownej grze w koszulce Barcelony. Niebawem można spodziewać się nowych informacji w tej sprawie.

Po dojściu do pełnego porozumienia z samym Neymarem Katalończycy oczywiście będą musieli osiągnąć również konsensus z PSG. Pomóc w tym może włączenie do transakcji innych zawodników, w tym chociażby Philippe Coutinho.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy