Neymar obserwowany. Jego sytuację monitoruje sześć klubów

Neymar obserwowany. Jego sytuację monitoruje sześć klubów
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Le Parisien I Daily Mirror

„Le Parisien” sugeruje, że w kierunku Neymara spoglądają nie tylko giganci z Hiszpanii.

Brazylijczyk był łączony z odejściem z Paris Saint-Germain w zasadzie przez całe letnie okno transferowe. Sam zawodnik chciał zmienić barwy, ale ostatecznie pozostał nad Sekwaną. Pozyskać go próbowały Barcelona i Real Madryt, lecz największym klubom z Półwyspu Iberyjskiego nie udało się dojść do porozumienia z PSG.

W najbliższych miesiącach temat powróci. Zdaniem „Le Parisien” sytuacji Neymara we francuskim zespole przyglądają się jednak nie tylko Barcelona z Realem, ale również Chelsea, Liverpool, Manchester City i Juventus. Do konkretnych ofert daleko, lecz władze każdego z tych klubów mają trzymać rękę na pulsie, będąc w kontakcie z przedstawicielami Brazylijczyka.

O tym, że transfer 27-latka po zakończeniu sezonu może stać się bardzo prawdopodobny, pisała już „Marca”. Jej zdaniem oczekiwania PSG względem sprzedaży Neymara spadły i będzie on dostępny za około 180 milionów euro. To dalej dużo, ale mniej niż wcześniej.

PSG może mieć wkrótce spory problem, ponieważ o opuszczeniu klubu bardzo poważnie myśli też Kylian Mbappé.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy