Neymar obserwowany. Jego sytuację monitoruje sześć klubów

Neymar obserwowany. Jego sytuację monitoruje sześć klubów
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Le Parisien I Daily Mirror

„Le Parisien” sugeruje, że w kierunku Neymara spoglądają nie tylko giganci z Hiszpanii.

Brazylijczyk był łączony z odejściem z Paris Saint-Germain w zasadzie przez całe letnie okno transferowe. Sam zawodnik chciał zmienić barwy, ale ostatecznie pozostał nad Sekwaną. Pozyskać go próbowały Barcelona i Real Madryt, lecz największym klubom z Półwyspu Iberyjskiego nie udało się dojść do porozumienia z PSG.

W najbliższych miesiącach temat powróci. Zdaniem „Le Parisien” sytuacji Neymara we francuskim zespole przyglądają się jednak nie tylko Barcelona z Realem, ale również Chelsea, Liverpool, Manchester City i Juventus. Do konkretnych ofert daleko, lecz władze każdego z tych klubów mają trzymać rękę na pulsie, będąc w kontakcie z przedstawicielami Brazylijczyka.

O tym, że transfer 27-latka po zakończeniu sezonu może stać się bardzo prawdopodobny, pisała już „Marca”. Jej zdaniem oczekiwania PSG względem sprzedaży Neymara spadły i będzie on dostępny za około 180 milionów euro. To dalej dużo, ale mniej niż wcześniej.

PSG może mieć wkrótce spory problem, ponieważ o opuszczeniu klubu bardzo poważnie myśli też Kylian Mbappé.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy