Neymar: Ostra krytyka ze strony Petita. „On sra na PSG!”

Neymar: Ostra krytyka ze strony Petita. „On sra na PSG!” fot. Wikipedia
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: RMC Sport

Emmanuel Petit nie szczędził gorzkich słów w kierunku Neymara. Mistrz Świata z 1998 roku twierdzi, że Brazylijczyk nie wykazuje nawet odrobiny szacunku wobec Paris Saint-Germain.

Po bardzo burzliwym lecie, Neymar pozostał na Parc des Princes, gdzie zostanie przynajmniej do końca obecnych rozgrywek. Zawodnik nie ukrywał, że chce odejść i choć nadal jest gwiazdą zespołu, o ile kontuzje nie wykluczają go z gry, to niemalże pewne jest jego rychłe odejście. Z transferu na pewno ucieszy się Emmanuel Petit, który zarzuca skrzydłowemu kompletny brak zaangażowania.

- Kiedy grałem z Zidane'em czy Djorkaeffem, wiedziałem, że oni potrafią zdecydować o losach meczu w pojedynkę, więc akceptowaliśmy ich brak zaangażowania w defensywę - stwierdził słynny francuski piłkarz w rozmowie z „RMC Sport”.

- Przyjmowaliśmy to i wykonywaliśmy po prostu swoją pracę. Byliśmy przekonani, że ich przebłysk geniuszu może nam zapewnić zwycięstwo. Tak jednak w ogóle nie jest w przypadku Neymara.

- On gra tylko i wyłącznie pod siebie. Postawcie się w sytuacji zawodników PSG, od miesięcy muszą funkcjonować obok kogoś, kto zwyczajnie sra na ten klub i swoich kibiców. Ona nie ma żadnego szacunku.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy