Neymar: Ostra krytyka ze strony Petita. „On sra na PSG!”

Neymar: Ostra krytyka ze strony Petita. „On sra na PSG!” fot. Wikipedia
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: RMC Sport

Emmanuel Petit nie szczędził gorzkich słów w kierunku Neymara. Mistrz Świata z 1998 roku twierdzi, że Brazylijczyk nie wykazuje nawet odrobiny szacunku wobec Paris Saint-Germain.

Po bardzo burzliwym lecie, Neymar pozostał na Parc des Princes, gdzie zostanie przynajmniej do końca obecnych rozgrywek. Zawodnik nie ukrywał, że chce odejść i choć nadal jest gwiazdą zespołu, o ile kontuzje nie wykluczają go z gry, to niemalże pewne jest jego rychłe odejście. Z transferu na pewno ucieszy się Emmanuel Petit, który zarzuca skrzydłowemu kompletny brak zaangażowania.

- Kiedy grałem z Zidane'em czy Djorkaeffem, wiedziałem, że oni potrafią zdecydować o losach meczu w pojedynkę, więc akceptowaliśmy ich brak zaangażowania w defensywę - stwierdził słynny francuski piłkarz w rozmowie z „RMC Sport”.

- Przyjmowaliśmy to i wykonywaliśmy po prostu swoją pracę. Byliśmy przekonani, że ich przebłysk geniuszu może nam zapewnić zwycięstwo. Tak jednak w ogóle nie jest w przypadku Neymara.

- On gra tylko i wyłącznie pod siebie. Postawcie się w sytuacji zawodników PSG, od miesięcy muszą funkcjonować obok kogoś, kto zwyczajnie sra na ten klub i swoich kibiców. Ona nie ma żadnego szacunku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transferowy poker z Havertzem. Przy stole SZEŚĆ klubów Transferowy poker z Havertzem. Przy stole SZEŚĆ klubów Silvio Berlusconi ma chrapkę na Polaka. Kamil Pestka może trafić do Monzy Silvio Berlusconi ma chrapkę na Polaka. Kamil Pestka może trafić do Monzy Kuszczak potwierdził zakończenie kariery. Teraz buduje domy Kuszczak potwierdził zakończenie kariery. Teraz buduje domy Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych LaLiga: Pierwszy klub ze zgodą na wpuszczenie kibiców. I to od razu na 33% pojemności stadionu LaLiga: Pierwszy klub ze zgodą na wpuszczenie kibiców. I to od razu na 33% pojemności stadionu Bundesliga: Sześciu piłkarzy Borussii Dortmund naruszyło zasady sanitarne?! Może ich czekać 14-dniowa kwarantanna Bundesliga: Sześciu piłkarzy Borussii Dortmund naruszyło zasady sanitarne?! Może ich czekać 14-dniowa kwarantanna FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy