Neymar rozpoczyna rozmowy. Wkrótce spotkanie z Juventusem!

Neymar rozpoczyna rozmowy. Wkrótce spotkanie z Juventusem!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: RAI Sport

Neymar szuka nowego klubu i już niedługo ma dojść do pierwszego spotkania w tej sprawie.

Brazylijczyk nie może się porozumieć z Paris Saint-Germain i nie jest zadowolony ze swojego pobytu we Francji. Tego lata napastnik jasno zakomunikował działaczom, że chce odejść i teraz klub czeka na konkrety ze strony zainteresowanych ekip. Neymar i jego otoczenie chcą pomóc szczęściu i sami szukają odpowiedniego kierunku do kontynuowania kariery.

„Mundo Deportivo” podało kilka preferowanych przez gracza możliwości transferowych, ale okazuje się, że przedstawiciele Neymara nie zamierzają siedzieć z założonymi rękami. „RAI Sport” podało, że Neymar Senior, ojciec i jednocześnie agent piłkarza, skontaktował się z Juventusem i umówił się na spotkanie z Fabio Paraticim, dyrektorem sportowym mistrzów Włoch.

Do rozmów ma dojść w Turynie, co może potwierdzać fakt, iż potencjalne negocjacje wynikają właśnie ze strony piłkarza. Na ten moment trudno jednak mówić o konkretach, bowiem jest to spotkanie jedynie orientacyjne. Neymar chce się zorientować czy może brać pod uwagę Juventus jako potencjalny nowy klub.

Wiele będzie zależeć od warunków finansowych. Turyńczycy mają ambitne plany i już sporo zainwestowali na rynku, a trwają rozmowy w sprawie Paula Pogby, Nicolò Zaniolo czy też Federico Chiesy. Ponadto, w ofensywie „Bianconerich” panuje duży ścisk, więc najpierw klub musiałby dokonać kilku sprzedaży.

Opcja transferu jest jednak nieśmiało brana pod uwagę, choć trudno będzie o jego realizację w tegorocznym oknie transferowym. Neymar wolałby odejść już teraz, ale najkonkretniej zainteresowana nim Barcelona jak do tej pory pozostaje bardzo spokojna, zdając sobie sprawę z dużej wartości transakcji.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy