Nicki Bille Nielsen ponownie w tarapatach. Postawiono mu 13 zarzutów

Nicki Bille Nielsen ponownie w tarapatach. Postawiono mu 13 zarzutów fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: B.T.

Problemy z prawem stały się wręcz codziennością dla Nickiego Bille Nielsena, byłego gracza Lecha Poznań. Dziś po raz kolejny stanął przed sądem.

Dwa lata temu Duńczyk usłyszał wyrok skazujący na cztery miesiące więzienia (najpierw odbywał karę w domu, lecz potem dokończył ją w więzieniu). Wówczas przyłapano go na posiadaniu 0,26 grama kokainy. Ponadto groził on rowerzyście pistoletem pneumatycznym, napadł na portiera, a na dodatek kierował groźby karalne wobec pielęgniarki, która opiekowała się nim w szpitalu.

Latem 2019 roku środkowy napastnik spowodował wypadek. Prowadząc samochód na autostradzie uderzył w inne auto stojące na czerwonym świetle. Jego pasażerowie z poważnymi obrażeniami ciała trafili do pobliskiego szpitala. Jak się okazało, sprawca wsiadł za kółko pod wpływem środków odurzających.

Dziś sprawa trafiła na wokandę. Na sali rozpraw Nicki Bille Nielsen był widoczny z unieruchomioną ręką. To efekt postrzału w trakcie awantury, do której doszło w jego apartamencie.

Łącznie postawiono mu 13 zarzutów, w tym ponownie posiadanie narkotyków. Na liście znalazła się również kradzież perfum wartych 110 euro.

33-latek w przeszłości przez dwa lata był związany z Lechem Poznań. Przez ten czas rozegrał 43 spotkania i zdobył osiem bramek. W jego piłkarskim CV znajdują się jeszcze między innymi Villarreal, Elche czy Rosenborg. Aktualnie jest on zawodnikiem Værebro Boldklub.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy