Nicola Zalewski brutalnie potraktowany przez rywala [WIDEO]

Nicola Zalewski brutalnie potraktowany przez rywala [WIDEO] fot. ESPN
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Nicola Zalewski został w bardzo chamski sposób potraktowany przez Oliviera Verdona w końcowym fragmencie spotkania Romy z Łudogorcem (3:1) w Lidze Europy.

Zwycięzca pierwszej edycji Ligi Konferencji Europy przystępował do rywalizacji z mistrzem Bułgarii z nożem na gardle, ponieważ nie mógł sobie pozwolić na jakiekolwiek potknięcie, bo skazałby się na dalszą grę w trzecich pod względem ważności rozgrywkach na Starym Kontynencie.

Niestety „Giallorossi” nie rozpoczęli najlepiej rywalizacji z Łudogorcem i do przerwy przegrywali 0:1.

W drugiej części meczu podopieczni José Mourinho odwrócili na swoje szczęście losy pojedynku i po dwóch trafieniach z rzutu karnego Lorenzo Pellegriniego oraz golu strzelonym przez Nicolò Zaniolo odnieśli wyczekiwane zwycięstwo, dające im awans do 1/16 finału.

Przed formalnym nastaniem tego momentu na boisku doszło do bardzo groźnej sytuacji z udziałem rezerwowego Nicoli Zalewskiego.

Reprezentant Polski pojawił się na murawie na ostatnie pół godziny rywalizacji i mógł to okupić odniesieniem bardzo poważnego urazu za sprawą niezwykle chamskiego zachowania Oliviera Verdona.

Środkowy obrońca próbował wywalczyć sobie pozycję strzelecką tuż przed końcem regulaminowego czasu gry, co najpierw doprowadziło do przewrócenia się wahadłowego i niezrozumiałego nadepnięcia na niego przez 27-latka.

Arbiter potrzebował interwencji VAR-u do oceny sytuacji, która pomogła mu ukarać czerwoną kartką reprezentanta Beninu.

Na szczęście ten atak nie wyrządził żadnych poważniejszych szkód i Zalewski nie powinien mieć żadnych kłopotów z przygotowaniem się do następnego meczu w barwach Romy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy