Nicola Zalewski w ogniu krytyki. „To jest naganne”

Nicola Zalewski w ogniu krytyki. „To jest naganne” fot. Claudio Pasquazi/IPA/Sipa/PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Kanał Sportowy [YouTube] | Meczyki.pk [YouTube]

Nicola Zalewski w przerwie niedzielnego meczu AS Romy z Napoli wdał się w ostrą dyskusję ze starszym reprezentantem Polski - Piotrem Zielińskim. Zachowanie 21-latka spotkało się ze sporą krytyką polskich dziennikarzy.

Słowne starcie Nicoli Zalewskiego z Piotrem Zielińskim podczas niedzielnego hitu Serie A jest szeroko komentowane w sieci. Obydwaj reprezentanci Polski nie szczędzili sobie ostrych słów, co zostało zarejestrowane przez kamery.

***

Ostra sprzeczka między Piotrem Zielińskim a Nicolą Zalewskim. „Zamknij piz**, kur**” [WIDEO]

***

Młody Polak nienaganną polszczyzną kazał pomocnikowi lidera włoskiej ekstraklasy „zamknąć piz**”. Nie wiadomo, co było powodem tego zdarzenia, które obecnie jest analizowane przez wielu.

Temat opisanej scysji został poruszony między innymi przez Mateusza Borka podczas jednego z programów na popularnym Kanale Sportowym. Dziennikarz potępił zachowanie 21-letniego piłkarza AS Romy.

- Piotrek jest zawodnikiem dużo starszym i wydaje mi się, że Nicola, z całym szacunkiem dla jego wielkiego talentu, to do starszego kolegi trzeba mówić z większym respektem - upomniał wahadłowego Borek.

Poważniej do całego zajścia podszedł ekspert były reprezentant Polski, a obecnie stały ekspert Eleven Sports, Piotr Czachowski. Emerytowany defensor nazwał występek Zalewskiego „nagannym”.

- Jest między nimi parę lat różnicy. Nigdy bym się nie odważył tak powiedzieć do starszych kolegów. To jest naganne, niedopuszczalne i poniżej pewnego poziomu. Trzeba to potępiać. Zdecydowanie - powiedział na YouTube'owym kanale Meczyki.pl 56-latek.

Nicola Zalewski w bieżącej kampanii jest ważną postacią w układance José Mourinho, co przełożyło się na 22 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy