Nicola Zalewski z kontuzją. Możliwa dłuższa przerwa

Nicola Zalewski z kontuzją. Możliwa dłuższa przerwa fot. Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Calciomercato.com

Nicola Zalewski podczas ostatniego, sensacyjnie przegranego, starcia z Łudogorcem nabawił się urazu. Polak na pewno opuści najbliższy ligowy mecz z Empoli, lecz absencja może potrwać znacznie dłużej - donosi Calciomercato.com.

Pewna rzecz zaczyna niepokoić w kwestii 20-letniego Polaka. Boczny defensor nie mógł przepracować w pełni okresu przygotowawczego, gdyż nabawił się, początkowo poważnie wyglądającego, urazu kostki. Na szczęście Zalewski szybko się z rzeczoną dolegliwością uporał, wracając z pełną parą do treningów.

Jak się okazuje, to nie koniec problemów zdrowotnych reprezentanta Polski. Ten podczas ostatniego starcia w ramach fazy grupowej Ligi Europy z bułgarskim Łudogorcem odczuwał pewien dyskomfort w okolicach uda. Piłkarz z Tivoli dokończył całe spotkanie, zgłaszając dolegliwość tuż po nim.

Na dzisiaj przewidziano dokładne badania perełki „Giallorossich”, lecz wstępne rokowania nie napawają optymizmem. Prawdopodobnie Zalewski nadwyrężył mięsień przywodziciela, co automatycznie wykluczy go z najbliższego meczu z Empoli.

Jak podaje Calciomercato.com, przerwa potrwa jednak dłużej. 20-latek wedle przypuszczeń wróci do gry pod koniec października, a więc opuści wrześniowe zgrupowanie polskiej reprezentacji.

Pozostaje nam czekać na oficjalny komunikat AS Romy, który powinien się pojawić niedługo po badaniach wszechstronnego Polaka.

Nicola Zalewski cieszy się sporym zaufaniem ze strony José Mourinho. Podczas bieżącej kampanii pojawiał się na murawie pięciokrotnie, opuszczając tylko jeden mecz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy