Nicolas Pépé na szczycie listy życzeń PSG

Nicolas Pépé na szczycie listy życzeń PSG
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Le Parisien

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami paryskiej prasy, Nicolas Pépé stał się priorytetem transferowym Paris Saint-Germain.

W ubiegły weekend iworyjski skrzydłowy przewodził swojej drużynie w starciu z liderem Ligue 1. 23-latek zdobył bramkę i zanotował dwie asysty. Według wielu obserwatorów to właśnie tego wieczoru przekonał on wiele klubów do walki o jego angaż.

Od dłuższego czasu gracz jest łączony z Paris Saint-Germain, gdzie o ruchach kadrowych w dużej mierze decyduje Antero Henrique, co jest przedmiotem sporu z Thomasem Tuchelem. Wygląda jednak na to, że Portugalczyk i Niemiec znaleźli wreszcie wspólny mianownik. Jest nim pomysł sięgnięcia po Nicolasa Pépé.  

Według „Le Parisien” szkoleniowiec mistrzów Francji jest pod wrażeniem najlepszego strzelca Lille w tym sezonie i w związku z tym umieścił go na szczycie swojej listy życzeń. Co ciekawe, do takich wniosków były trener Borussii Dortmund miał dojść jeszcze przed minionym weekendem. 

Wstępnie autor 20 trafień i 14 asyst wyceniany jest na 80 milionów euro, a o jego angaż zabiegają m.in. Arsenal i Bayern Monachium. 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy